Code:PRE-1005XXXX
Καλώδια Fiber Optic Preterminated

Καλώδια Fiber Optic Preterminated
Καλώδια Fiber Optic Preterminated Καλώδια Fiber Optic Preterminated Καλώδια Fiber Optic Preterminated

Παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας, για να σας ετοιμάσουμε Προσφορά

Η εταιρεία μας παρέχει προ-τερματισμένα καλώδια Οπτικής Ίνας για χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Διατίθενται καλώδια 4, 8, 12 ,24, 48 γραμμών σε Multimode OM2 / OM3 / OM4 και Singlemode OS2, καθώς επίσης και σε όλους τους τύπους υποδοχών, όπως LC/PC, LC/APC, ST, SC/PC, SC/APC, E2000/PC, E2000/APC, DIN, FSMA. Τα καλώδια διαθέτουν όλες τις Ευρωπαϊκές Προδιαγραφές και είναι κατάλληλα, ανάλογα με τον τύπο, για εγκαταστάσεις σε κτίρια, κανάλια, αγωγούς καθώς επίσης και επίγεια τοποθέτηση.

Spec.: