Κωδικός:157324F
157324F Splicebox 19" SC/SC 50/125μ OM2, 24pig./12 SC/SC adapter duplex, Preass.

157324F Splicebox 19
157324F Splicebox 19 157324F Splicebox 19 157324F Splicebox 19

Splice Box LC 50/125μ ΟΜ2, Προσυναρμολογημένο με συρταρωτό εμπρόσθιο τμήμα για άνετο Splicing.

  • Sliding unit with screwed front panel
  • Cable entry backside with PG16/M20
  • Preassembled ready to splice
  • Fiber Optic splice box with 12 SC and screwed frond panel sliding, 19” 1U
  • 12 x SC/SC Adapter duplex, metal sleeve
  • 2 x 12-set fiber Pigtails SC 50/125μm
  • 2 x splice holder with 12 clips
  • 1 x Cover for splice cassette
  • 1 x Splice Cassette
*******************************************************************
Τα Spliceboxes διατίθενται κατόπιν Παραγγελίας, επίσης και σε άλλους τύπους :
12 Pigtails -> 6 Duplex adapter
24 Pigtails -> 12 Duplex adapter
48 Pigtails -> 24 Duplex adapter
με άλλους adapter (SC/SC, ST/ST, LC/LC)
καθώς επίσης και ΟΜ2, ΟΜ3, ΟΜ4, OS2, 50/125μm, 9/125μm
Επικοινωνήστε μαζί μας για την επιλογή που σας ταιριάζει!
*******************************************************************

Τεχνικά χαρακτηριστικά: