Κωδικός:0255211
255211 Fiber Optic PatchCable LC/ST 50/125μ 1m,OM3,LSOH,equip

255211 Fiber Optic PatchCable LC/ST 50/125μ 1m,OM3,LSOH,equip
255211 Fiber Optic PatchCable LC/ST 50/125μ 1m,OM3,LSOH,equip 255211 Fiber Optic PatchCable LC/ST 50/125μ 1m,OM3,LSOH,equip 255211 Fiber Optic PatchCable LC/ST 50/125μ 1m,OM3,LSOH,equip

- Χαρακτηριστικά καλωδίου: I-VH 2 x 1G
- Multimode
- Βύσμα: κεραμικό Ferrule
- Περίβλημα καλωδίου: Βραδύκαυστο χωρίς αλογόνο
- Χρώμα: turquoise
- Συσκευασία: polybag with equip sticker
- Πρωτόκολλο μέτρησης για κάθε καλώδιο
- OM3=50/125μm

 

Τεχνικά χαρακτηριστικά: