Κωδικός:0504160
FNC-0103FX 100Mbps ST- duplex PCI adapter LevelOne

FNC-0103FX 100Mbps ST- duplex PCI adapter LevelOne
FNC-0103FX 100Mbps ST- duplex PCI adapter LevelOne FNC-0103FX 100Mbps ST- duplex PCI adapter LevelOne FNC-0103FX 100Mbps ST- duplex PCI adapter LevelOne

- Συμμόρφωση με IEEE 802.3 standard fast Ethernet 100BaseTX
- 2 x ST (Multimode) Θύρες για Tx/Rx
- Υποστηρίζει οπτικές ίνες 50/125 ή 62,5/125
- Half duplex: μέγιστο μήκος οπτικής ίνας 412m
- Full duplex: μέγιστο μήκος οπτικής ίνας 2000m
- Μετάδοση και ταχύτητα: PCI-Bus, 100Mbps full ή half duplex
- Διαγνωστικοί λαμπτήρες LED για Link, Activity, Collision και FDX
- Συμβατότητα με όλα τα λειτουργικά συστήματα, συμπεριλαμβανομένου Linux
- Ενεργειακή κατανάλωση: 5V DC 2.0A

Τεχνικά χαρακτηριστικά: