Κωδικός:0551103
SFP-6101 Transceiver 10Gbps SFP Plus MM LC 300m 850nm LevelOne

SFP-6101 Transceiver 10Gbps SFP Plus MM LC 300m 850nm LevelOne
SFP-6101 Transceiver 10Gbps SFP Plus MM LC 300m 850nm LevelOne SFP-6101 Transceiver 10Gbps SFP Plus MM LC 300m 850nm LevelOne SFP-6101 Transceiver 10Gbps SFP Plus MM LC 300m 850nm LevelOne

- Διαθέτει υψηλής ποιότητας SFP-Plus μικρής εμβέλειας 10Gbase συν πομποδέκτη
- Συμμόρφωση με SFP Multi-Sourcing Agreement (MSA) για λειτουργία με συμβατές συσκευές σε MSA
- Υποστηρίζει Digital Optical Monitoring (DOM) και Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) για εύκολη παρακολούθηση της κατάστασης
- Δυνατότητα αντιμετάθεσης εν ώρα λειτουργίας (hot-swap) με αποτέλεσμα την αδιάκοπη παροχή υπηρεσιών    
- Παρέχει σύνδεσμο duplex LC
- Θερμοκρασία λειτουργίας: 0°C ~ 70°C

Τεχνικά χαρακτηριστικά: