Συνολο : 0,00 €
Το καλάθι σας είναι άδειο!
Product update

ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

FB2SC30

FB2SC30 FTTH termination box, 2x SC/APC, with 30m installation cable

Περιγραφή

Προτερματισμένο επίτοιχο ή DIN-rail κουτί (πρίζα) με καλώδιο Οπτικής ίνας. Ιδανικό για εγκαταστάσεις FTTH. Το καλώδιο εγκατάστασης είναι τοποθετημένο σε χάρτινο καρούλι, τα pigtails και οι couplers είναι ήδη εγκατεστημένα στο κουτί έτοιμα για σύνδεση.


SKU προϊόντος: LL-FB2SC30

EAN: 4052792066494

LogiLink-44

Χαρακτηριστικά

  • FTTx installation set for indoor use, pre-assembled, 30 m
  • Housing with 2x SC/APC simplex couplers, IP20
  • For wall or DIN rail mounting
  • With swiveling splice tray
  • Material & color: ABS/PC (UL94-V0), white
  • Dimension of housing: 100x80x30 mm
  • 2x SC/APC pigtail with OS2 9/125 G657.A2 fiber
  • 2-core installation cable OS2 9/125, LSZH, 2.2 mm, white
  • Standards: IEC 60332-1-2, IEC 60754-2, IEC61034
  • Fire protection class (CPR): Eca
PDF FILE: fb2scxx.pdf

ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ

noimage
LogiLink-44

ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter μας
μάθετε πρώτοι νέες προσφορές και προιόντα

menu offcanvas 2