Συνολο : 0,00 €
Το καλάθι σας είναι άδειο!
Product update
-Fiber-Optic-Preterminated_im1.png-Fiber-Optic-Preterminated_im1.png

Καλώδια Fiber Optic Preterminated

SKU προϊόντος: PRE-1005XXXX

noimage
Η εταιρεία μας παρέχει προ-τερματισμένα καλώδια Οπτικής Ίνας για χρήση σε εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Διατίθενται καλώδια 4, 8, 12 ,24, 48 γραμμών σε Multimode OM2 / OM3 / OM4 και Singlemode OS2, καθώς επίσης και σε όλους τους τύπους υποδοχών, όπως LC/PC, LC/APC, ST, SC/PC, SC/APC, E2000/PC, E2000/APC, DIN, FSMA. Τα καλώδια διαθέτουν όλες τις Ευρωπαϊκές Προδιαγραφές και είναι κατάλληλα, ανάλογα με τον τύπο, για εγκαταστάσεις σε κτίρια, κανάλια, αγωγούς καθώς επίσης και επίγεια τοποθέτηση.

ΕΙΔΑΤΕ ΠΡΟΣΦΑΤΑ

noimage
noimage

ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ

Newsletter

Εγγραφείτε στο Newsletter μας
μάθετε πρώτοι νέες προσφορές και προιόντα

menu offcanvas 2